کلاس مجازی چیست ؟

کلاس آنلاین یک محیط آموزشی و یادگیری است که به شرکت کنندگان در آن آموزش از راه دور ارائه می شود و آنها می توانند در یک فضای مجازی باهم ارتباط برقرار کنند و تعامل داشته باشند. تعریف دقیقی درباره کلاس آنلاین وجود ندارد اما بهترین تعریفی که می توان درباره آن بیان کرد این است که کلاس آنلاین صرفا یک محیط آنلاین برای کلاس آموزشی است که می تواند این کلاس یک یا چنده نفره باشد .آقا اجازه با جدیدترین متدها و شیوه های روز دنیا اقدام به تشکیل کلاس های آنلاین با مدرسین منتخب کشور کرده است که با اندک تحقیق والدین، تفاوت این استارت آپ با دیگر موسسات آموزشی در فضای مجازی به خوبی نمایان می شود.

برای مشاهده پلن ها کلیک نمائید

 

مزایای کلاس مجازی :

قیمت کلاس انلاین در قیاس با کلاس حضوری بسیار مقرون به صرفه  می باشد.

در سرویس آموزش مجازی، از نظر نمایش اسلاید و محتوای آموزشی، کلاس ها با کیفیت بالاتر برگزار می شوند.

در یادگیری الکترونیکی، قابلیت ضبط کردن کلاس ها و مشاهده یا گوش دادن چندین باره به کلاس، به کمک سیستم مدیریت آموزش LMS میسر است.

استفاده از ال ام اس دانشگاهی توسط دانشگاه ها، دوره ها را در دسترس افرادی که در نقاط دورافتاده زندگی می کنند و به آموزش های با کیفیت و دانشگاه های خوب دسترسی ندارند نیز قرار می دهد و به مدیریت اموزشی کمک می کند.

امکان نظارت خانواده ها بر روند تدریس مدرسین در سیستم جلسات مجازی حتی در نرم افزار کلاس مجازی اندورید و IOS  نیز میسر است.

در پیاده سازی سیستم آموزش الکترونیکی محدودیت جغرافیایی وجود ندارد. دانش آموزان در هر کجا که باشند این امکان را دارند که از امکانات تحصیلی استفاده کنند و حتی در ازمون انلاین شرکت نمایند.

در یادگیری مجازی با بکارگیری نرم افزار آموزش آنلاین نیازی به رفت و آمد دانش آموزان و استاد نیست و این خود در کاهش هزینه ها و استفاده از زمان موثر است و حتی برای برگزار کنندگان نیز قیمت سیستم آزمون آنلاین و اموزش انلاین در مقایسه با خرید تجهیزات برای ایجاد بستر آموزش حضوری ناچیز است.

در سیستم آموزش انلاین، مشارکت دانش آموزان در مباحث کلاس به دلیل مجازی بودن و افزایش اعتماد به نفس  بیشتر می شود.

در نرم افزار برگزاری جلسات online اسامی تمامی فراگیران در کلاس مشخص است و مدرس می تواند حضور و غیاب نماید و از حاضر بودن دانش پژوهان اطمینان حاصل نماید. هم چنین با راهکارهای ویژه ای، آزمون الکترونیکی با حداقل کردن امکان تقلب، به صورت عادلانه تر برگزار می گردد 

  • 1 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

مقالات مربوطه

امکانات ارائه شده در AdobeConnect

امکان تبادل صدا، تصوير و پيام متني در کلاس مجازی بین اساتید و دانشجویان امکان اتصال و استفاده با...

حل مشکل preparing room

در صورتی که بعد از نصب سرویس Adobe Connect در سرور کاربران شما برای ورود به کلاس مجازی در ادوبی...

آموزش گزارش و حضور و غیاب ادوبی کانکت Adobe Connect Report

بعد از برگزاری هر میتینگ یا کلاس آنلاین مجازی در ادوبی کانکت مدیر جلسه یا استاد می توانید گزارش...